Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

17. marca 2023

Speváčka Zaz získala plaketu za päť miliónov predaných albumovOcenenie prichádza vo chvíli, keď speváčka štartuje druhú časť svetového Organique Tour.Zdieľať
Speváčka Zaz získala plaketu za päť miliónov predaných albumov

Francúzska speváčka Zaz sa teší veľkej popularite a počas kariéry už získala radu cien aj za hranicami rodnej krajiny. Umelkyňa, ktorá je populárna aj na Slovensku, si teraz pripísala ďalší úspech, keď získala plaketu za predaj päť miliónov platní. 


Hneď polovicu z celkového počtu pritom dokázala Zaz predať v zahraničí, čo iba podčiarkuje skutočnosť, že je medzinárodne najúspešnejším francúzskym interpretom posledného desaťročia. Ocenenie prichádza vo chvíli, keď speváčka štartuje druhú časť svetového Organique Tour. S programom, ktorého kostru tvoria skladby z ostatného albumu Isa, vypredala minulý rok najprestížnejšie európske sály ako londýnsku Royal Albert Hall alebo Auditori Forum v Barcelone.

Isabelle Geffroy, ktorú celý svet pozná pod umeleckým menom Zaz, poteší aj slovenských fanúšikov na koncerte, ktorý sa uskutoční 2. júna 2023 v bratislavskej NTC aréne.

Online vstupenky tu https://www.ticketportal.sk/event/ZAZ?ID_partner=60


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Exprezident USA Trump má po dvoch rokoch odblokovaný kanál na YouTube
<< predchádzajúci článok
Hodnotiaca komisia odporučila na šéfa SND len Mateja Drličku