Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

06. augusta 2020

Spoločnosť Pro-Hokej je po 20 rokoch oficiálne v likvidáciiSpoločnosť Pro-Hokej, ktorá sa od roku 2000 podieľala na riadení najvyššej slovenskej hokejovej súťaže, je oficiálne v likvidácii. "Informácia o zmene názvu a mene likvidátora už vyšla v Obchodnom ...Zdieľať
hokej 1 676x450 6.8.2020 - Spoločnosť Pro-Hokej, ktorá sa od roku 2000 podieľala na riadení najvyššej slovenskej hokejovej súťaže, je oficiálne v likvidácii. "Informácia o zmene názvu a mene likvidátora už vyšla v Obchodnom vestníku a je zapísaná aj v Obchodnom registri. Zmeny zápisov urobil Okresný súd Bratislava I.," informuje oficiálny web Slovenského zväzu ľadového hokeja (SZĽH).


Pro-Hokej vstúpil do likvidácie na základe hlasovania akcionárov na riadnom valnom zhromaždení 21. júla 2020. "V mene spoločnosti samostatne koná ako likvidátor JUDr. Andrej Staroň z Liptovského Mikuláša. Úloha likvidátora je v týchto prípadoch postupovať v zmysle zákona a nastoliť stav, ktorý najlepšie zhodnotí majetok spoločnosti," referuje HockeySlovakia.sk.

Akciová spoločnosť Pro-Hokej vznikla 19. januára 2000. "Okrem marketingových otázok dlhé roky riadila aj najvyššiu slovenskú súťaž. Účastníci doterajšej Tipsport ligy, zatiaľ s výnimkou bratislavského Slovana, sa v júli rozhodli vytvoriť vlastnú Asociáciu profesionálnych hokejových klubov, ktorej predsedom predstavenstva sa stal Miroslav Kováčik a riaditeľkou Aneta Büdi," uvádza sa v správe. V predstavenstve APHK sú Juraj Koval a Martin Burinský, v dozornej rade Ľudovít Jurinyi, Róbert Ľupták a Gabriel Horváth.


Zdroj: Webnoviny.sk - Spoločnosť Pro-Hokej je po 20 rokoch oficiálne v likvidácii © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Peter Sagan kraľuje rebríčku najlepšie zarábajúcich cyklistov sveta
<< predchádzajúci článok
Škriniar postúpil s Interom do štvrťfinále, Škrtelov Basaksehir v Európskej lige dohral

Spoločnosť Pro-Hokej je po 20 rokoch oficiálne v likvidácii - diskusné fórum čitateľov