Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. mája 2021

Strana Spolu je bohatšia o nového člena, Hipš privítal do rodiny LetanovskúNovou posilou mimoparlamentnej strany Spolu - občianska demokracia (Spolu) budeZdieľať
12.5.2021 (Webnoviny.sk) - Novou posilou mimoparlamentnej strany Spolu - občianska demokracia (Spolu) bude Andrea Letanovská. Na stredajšej tlačovej konferencii to oznámil predseda strany Juraj Hipš. Letanovská minulý týždeň oznámila svoj odchod z vládnej strany Za ľudí.


„Rozhodla som sa vstúpiť do strany Spolu, aby som posilnila rozumnú a odbornú alternatívnu voči vláde chaosu. V strane vidím slušných a schopných ľudí, ktorí sú pripravení podieľať sa na riadení krajiny," ozrejmila Letanovská.

Priblížila, že po odchode zo strany Za ľudí malo viacero politických subjektov záujem o jej služby. Pre stranu Spolu sa nakoniec rozhodla preto, lebo v nej vidí priestor k realizácii vízie, ktorú sama má. V strane sa chce venovať predovšetkým témam týkajúcich sa zdravotníctva.

„Som veľmi rád a hlboko si vážim, že sa Andrea Letanovská rozhodla vstúpiť do strany Spolu a posilniť tak náš odborný tím," dodal na tlačovej konferencii Hipš.


Zdroj: Webnoviny.sk - Strana Spolu je bohatšia o nového člena, Hipš privítal do rodiny Letanovskú © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lengvarský: Slováci si už čoskoro budú môcť z vakcín vyberať, u všeobecného lekára však Pfizer nebude
<< predchádzajúci článok
Čaputová sa stretla s dánskou premiérkou, Slovensko chce prehlbovať partnerstvo aj v oblasti životného prostredia

Strana Spolu je bohatšia o nového člena, Hipš privítal do rodiny Letanovskú - diskusné fórum čitateľov