15. apríla 2015

ŠTVRŤFINÁLE LM: PSG-FC Barcelona 0:1, Porto-Bayern 2:1 po 1.polčase

Hráč FC Barcelona Neymar sa teší po otváracom góle v zápase štvrťfinále futbalovej Ligy majstrov Paris Saint Germain - FC Barcelona v Paríží 15. apríla 2015. Foto: TASR/AP
Bratislava 15. apríla (TASR) - Futbalisti FC Barcelona viedli po prvom polčase stredajšieho prvého štvrťfinále Ligy majstrov 2014/2015 v Parku Princov nad Parížom St. Germain 1:0, keď skóre otvoril Neymar v 18. minúte. V druhom súboji večera prehrával Bayern Mníchov na Estadio do Dragao v Porte s domácim FC 1:2 po dvoch góloch Ricarda Quaresmu, za Bayern znížil Thiago Alcantara.

Odvety sú na programe v utorok 21. apríla.