Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

03. augusta 2019

Sudca dočasne prepustil rappera ASAP Rockyho a povolil mu opustiť územie Švédska


Tagy: bitka súd

Štokholmský okresný sudca v piatok rozhodol o dočasnom prepustení amerického rappera ASAP Rockyho a ďalších dvoch podozrivých z väzby. Až do vynesenia rozsudku v prípade pouličnej bitky v centre Štokholmu z ...Zdieľať
britain_wireless_festival_day_2 9ad19ebafc30469dbf561fdb0af2e874 676x480 3.8.2019 (Webnoviny.sk) - Štokholmský okresný sudca v piatok rozhodol o dočasnom prepustení amerického rappera ASAP Rockyho a ďalších dvoch podozrivých z väzby. Až do vynesenia rozsudku v prípade pouličnej bitky v centre Štokholmu z 30. júna sa pritom môžu vrátiť do Spojených štátov.


Sudca prepustil 30-ročného rappera, ktorého vlastné meno je Rakim Mayers, aj Davida Rispersa Jr. a Bladimira Corniela, do 14. augusta, keď by mal v prípade padnúť rozsudok. Trojica je obžalovaná zo zbitia 19-ročného Mustafu Jafariho. Tvrdia však, že konali v sebaobrane.

ASAP Rocky*


*stál v roku 2007 pri zrode kolektívu ASAP Mob. Debutoval v roku 2011 mixtapeom Live. Love. ASAP a aj jeho zásluhou sa dostal medzi 15 nominovaných v ankete budúcich hviezd BBC Sound of 2012.

S debutovou štúdiovkou Long. Live. ASAP (2013) dobyl americký rebríček Billboard 200. Rovnaký úspech zaznamenal aj s druhým albumom At. Long. Last. ASAP (2015). Vlani v máji uviedol na trh zatiaľ poslednú štúdiovku Testing.
Zdroj: Webnoviny.sk - Sudca dočasne prepustil rappera ASAP Rockyho a povolil mu opustiť územie Švédska © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: bitka súd
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Japonsko dalo pokyn odstrániť sochu utešiteľky z umeleckého festivalu
<< predchádzajúci článok
Brno sa hudobným dianím dostalo do siete kreatívnych miest UNESCO

Sudca dočasne prepustil rappera ASAP Rockyho a povolil mu opustiť územie Švédska - diskusné fórum čitateľov