17. februára 2007

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí extraligy volejbalistov

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 10. kola 2. časti extraligy volejbalistov: Skupina o 1. - 4. miesto - 10. kolo: VK Ekonóm SPU Nitra - VK PU Prešov 1:3 (-15, 20, -23, ...

BRATISLAVA 17. februára (WEBNOVINY) - Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 10. kola 2. časti extraligy volejbalistov:

Skupina o 1. - 4. miesto - 10. kolo:

VK Ekonóm SPU Nitra - VK PU Prešov 1:3 (-15, 20, -23, -24)
102 min, rozhodovali: Kováčik a Tomčáni, 200 divákov
Po veľmi dobrom výkone z piatka domáci už v sobotu ťahali za kratší koniec. Hostia lepším servisom zatlačili Nitranov do defenzivy a tí sa len ťažko presadzovali. Prešovčania zvládli lepšie najmä koncovky tretieho a štvrtého setu.

MVK Lokomotíva Zvolen - VK Cityfarma Nové Mesto nad Váhom 0:3 (-23, -18, -17)
74 min, rozhodovali: Škrtelová a Mokrý, 250 divákov
Po vyrovnanom prvom sete boli ostatné dva jednoznačnou záležitosťou hostí z Nové Mesta a tí aj zaslúžene hladko zvíťazili.

Skupina o 5. - 8. miesto - 10. kolo:

VK Lovinit Lovinobaňa-Lučenec - VŠK Púchov 0:3 (-17, -15, -13)
57 min, rozhodovali: Ivanka a Vaško, 50 divákov
V stretnutí jednoznačne dominovali hráči Púchova, ktorí predčili odovzdaných domácich vo všetkých herných činnostiach.

TJ Strojár Malacky - VKM Žilina 3:0 (17, 22, 14)
70 min, rozhodovali: Szász a M. Sarka, 50 divákov
Malacky boli od začiatku jednoznačne lepšie. V koncovke druhého setu sa zranil blokár Žiliny Smrž a potom to už bolo jednoznačné víťazstvo domácich. Malacky si ním potvrdili účasť v osemfinále.