27. septembra 2008

Súhrn výsledkov sobotňajších zápasov 6. kola slovenskej extraligy v hádzanej mužov

Súhrn výsledkov sobotňajších zápasov 6. kola slovenskej extraligy v hádzanej mužov 2008/2009: HK 47 Trnava - Tatran Prešov 27:35 (9:17) Najviac gólov: Lužák 9, Pavol Stachovič, Ofčarovič po ...

BRATISLAVA 27. septembra (WEBNOVINY) - Súhrn výsledkov sobotňajších zápasov 6. kola slovenskej extraligy v hádzanej mužov 2008/2009: HK 47 Trnava - Tatran Prešov 27:35 (9:17) Najviac gólov: Lužák 9, Pavol Stachovič, Ofčarovič po 6 - Tumidalský 10, Fuňak 7, Huňady 6 Pok. hody: 5/4 - 4/4, vylúčení: 3 - 3, rozhodovali: Cibere a Richvalský, 500 divákov Prešov dokázal aj v tomto zápase svoju suverenitu, domáci nováčik však bojovným výkonom dosiahol prijateľný výsledok. Úradujúci slovenský šampión si už v prvom polčase vybudoval osemgólový náskok, Trnavčania mu však dobrou hrou v druhej časti hry nedovolili tento náskok zvýšiť a rovnakým osembodovým rozdielom sa skončil aj celý duel (27:35). MHC Edymax Bardejov - MŠK HANT Považská Bystrica 39:31 (17:13) Najviac gólov: Hičo 10/5, Židišin 8, Csibere 7 - Maťaš 8/4, J. Kozák 8, Tůma 6 Pok. hody: 7/5 - 6/4, vylúčení: 4 - 5, rozhodovali: Mandák a M. Rudinský, 830 divákov Domáci nováčik sa opieral najmä o brankára Popčáka a po 10 minútach otočil výsledok na 7:5. V koncovke sa presadzoval Hičo a na poste pivota Čorej. Považania robili dosť chýb, boli nepresní a jedine Jozef Kozák piatimi gólmi udržiaval s Bardejovčanmi v prvej časti hry kontakt. Po prestávke sa rozstrieľali domáci Židišin a Csibere a keď sa k nim pridal aj Bokol, viedli hádzanári Bardejova až o 10 gólov. SITA