24hod.sk    Z domova

23. novembra 2020

Sulík predstavuje svoj pandemický plán "Semafor zdravia", s ktorým ho Matovič posielal do Mongolska (naživo)SaS predstavuje svoj protipandemický plán. Richard Sulík hovorí, že boj proti covidu prebieha chaoticky. „Riešenia sú predkladané zo dňa na deň a je veľká miera mikromanažmentu,“ odôvodňuje Sulík, prečo pripravili vlastný plán.Zdieľať
Sulík

Pandemický plán nazvali „Semafor zdravia“ a rozdelili ho do ôsmich kapitol.

Premiér Igor Matovič (OĽaNO) 18. novembra po rokovaní vlády povedal, že pandemický plán, ktorý pripravuje strana Sloboda a Solidarita (SaS) na čele so Sulíkom, nie je relevantný.

Matovič  vyzval predsedu SaS, že ak príde do nedele 15. novembra s plánom, ktorý zníži do 30. novembra sedemdňový kĺzavý medián na Slovensku pod 500, prenechá mu vedenie boja s koronavírusom. Dodal, že ak SaS niečo pripraví, má to ponúknuť krajinám, kde situáciu nezvládajú. Spomenul napríklad Mongolsko.

Naživo: Tlačová konferencia

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.


   Tlač    Pošli

https://www.24hod.sk/sulik-predstavuje-svoj-pandemicky-plan-semafor-zdravia-s-ktorym-ho-matovic-posielal-do-mongolska-nazivo-cl745770.html