Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

29. februára 2012

Sulík sa ospravedlnil Kollárovi, že ho nechal preveriťPredseda SaS Richard Sulík sa dnes predsedovi poslaneckého klubu strany Jozefovi Kollárovi ospravedlnil za to, že si ho pred parlamentnými voľbami preveroval u podnikateľa Mariána Kočnera. ...Zdieľať
richard sulik BRATISLAVA 29. februára (WEBNOVINY) – Predseda SaS Richard Sulík sa dnes predsedovi poslaneckého klubu strany Jozefovi Kollárovi ospravedlnil za to, že si ho pred parlamentnými voľbami preveroval u podnikateľa Mariána Kočnera.


„Chyby sa stávajú. Toto bola jasná Sulíkova chyba. Ku cti mu slúži, že si ju priznal,“ povedal Kollár dnes pre agentúru SITA.

Podľa neho Sulík mu o tomto preverovaní hovoril už v marci 2010. Dodnes mu z toho zostal prekvapivý negatívny pocit. „V hodnoty SaS som neprestal veriť. Najpodstatnejšie je pre mňa, že poslanecký klub a strana ide do volieb jednotná,“ zdôraznil.

Podľa podpredsedu SaS Ľubomíra Galka je SaS jednotná. „Zatneme zuby a ideme spoločne zabojovať do volieb. To, čo sa deje, je pokračovanie špinavých útokov na SaS, ktorá je chybou v systéme. Je to pokračovanie útokov na politikov, ktorí neprišli do politiky kradnúť. Prišli tých, ktorí doteraz kradli, vystriedať. Sme tisíckrát lepší, ako tí, ktorí našu spoločnosť doviedli do dnešného času, lepší ako tí, o ktorých sa píše v Gorilách,“ vyhlásil.

Sulík v utorok verejne priznal, že sa Kočnera pýtal na názor na svojho straníckeho kolegu Jozefa Kollára. "Povedal mi, že napriek tomu, že nemá pána Kollára rád, lebo banka (Ľudová banka - pozn. SITA), v ktorej v 90. rokoch Kollár pracoval, mu odmietla poskytnúť úver a rád by na neho niečo vytiahol, ale že na neho nemá nič".

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Unicefu sa nepáči, že je v predvolebnom spote hnutia 99 %
<< predchádzajúci článok
Slovinská ekonomika upadla v závere roka do recesie

Sulík sa ospravedlnil Kollárovi, že ho nechal preveriť - diskusné fórum čitateľov

Ako manipulovať verejnú mienku1.3. 7:57:48