Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

24. marca 2024

Šutaj Eštok: V druhom kole sa ľudia rozhodnú, či chcú na Slovensku mier alebo vojnuDruhé kolo bude s určitosťou o súboji Petra Pellegriniho (Hlas-SD) s Ivanom Korčokom. Uviedol to ...Zdieľať
matus sutaj estok 676x451 24.3.2024 (SITA.sk) - Druhé kolo bude s určitosťou o súboji Petra Pellegriniho (Hlas-SD) s Ivanom Korčokom. Uviedol to minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD), ktorý prišiel na volebnú noc svojho straníckeho šéfa Pellegriniho.

Viac o téme: Prezidentské voľby na Slovensku 2024
Podľa Šutaja-Eštoka to bude tesný boj, podobne, ako ukazovali prieskumy.

Bude to najmä o ľuďoch, aby si uvedomili, čo chcú. Či chcú to, čo sľubuje Ivan Korčok, a to nejakú rovnováhu, o ktorej si myslíme, že je konflikt, alebo chcú mať pokoj a prezidenta, ktorý prinesie na Slovensko pokoj, a že tu bude fungovať vláda, parlament a prezident,“ vyhlásil Šutaj Eštok a dodal, že chcú pokoj a nie hádku, mier, nie konflikt a vojnu.

Chceme hájiť slovenské národné záujmy, nie záujmy iných mocností,“ uzavrel Šutaj Eštok.Zdroj: SITA.sk - Šutaj Eštok: V druhom kole sa ľudia rozhodnú, či chcú na Slovensku mier alebo vojnu © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Harabin neodporučil žiadneho kandidáta v druhom kole a vraví, že jeho voliči vedia, čo majú robiť
<< predchádzajúci článok
Korčok bude postup do druhého kola volieb považovať za úspech, namiesto pokoja by malo Slovensko pridať