Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

07. septembra 2010

Švajčiari v play-off v Kazachstane bez Federera



Predbežné nominácie tenistov na stretnutia semifinále Davisovho pohára 2010 reprezentačných družstiev mužov a zápasy o účasť vo svetovej skupine ročníka 2011 ...



Zdieľať
bez nazvu Roger Federer

Foto: SITA/AP
LONDÝN 7. septembra (WEBNOVINY) - Predbežné nominácie tenistov na stretnutia semifinále Davisovho pohára 2010 reprezentačných družstiev mužov a zápasy o účasť vo svetovej skupine ročníka 2011 tejto súťaže (hrá sa 17. - 19. septembra, duel Izrael - Rakúsko 16. - 19. septembra bez soboty):

Semifinále ročníka 2010:

Francúzsko - Argentína
(Lyon, Palác športov Gerland, tvrdý povrch Gerflor Masters 1000, kapacita: 5910 divákov)
Francúzsko: Gael Monfils, Michael Llodra, Richard Gasquet, Gilles Simon, kapitán: Guy Forget
Argentína: Juan Monaco, David Nalbandian, Eduardo Schwank, Horacio Zeballos, kapitán: Modesto "Tito" Vázquez

Srbsko - Česko:
(Belehrad, Beogradska arena, tvrdý povrch RuKortHard v hale, kapacita: 16 842 divákov)
Srbsko: Novak Djokovič, Viktor Troicki, Janko Tipsarevič, Nenad Zimonjič, kapitán: Bogdan Obradovič
Česko: Tomáš Berdych, Radek Štěpánek, Jan Hájek, Ivo Minář, kapitán: Jaroslav Navrátil

Play-off o svetovú skupinu 2011:

Kolumbia - USA
(Bogota, Plaza de Toros La Santamaria, antuka vonku, kapacita: 8000 divákov)
Kolumbia: Santiago Giraldo, Alejandro Falla, Carlos Salamanca, Juan Sebastián Cabal, kapitán: Felipe Berón
Spojené štáty americké: John Isner, Mardy Fish, Sam Querrey, Ryan Harrison, kapitán: Patrick McEnroe

Izrael - Rakúsko
(Tel Aviv, Nokia Arena, tvrdý povrch Play-It v hale, kapacita: 11 000 divákov)
Izrael: Dudi Sela, Harel Levy, Jonathan Erlich, Andy Ram, kapitán: Ejal Ran
Rakúsko: Jürgen Melzer, Martin Fischer, Alexander Peya, Andreas Haider-Maurer, kapitán: Gilbert Schaller

Nemecko - JAR
(Stuttgart, TC Weissenhof, antuka vonku, kapacita: 4000 divákov)
Nemecko: Philipp Kohlschreiber, Florian Mayer, Andreas Beck, Christopher Kas, kapitán: Patrik Kühnen
Juhoafrická republika: Kevin Anderson, Izak Van Der Merwe, Wesley Moodie, Jeff Coetzee, kapitán: John-Laffnie De Jager

Švédsko - Taliansko
(Lidköping, Sparbanken Arena, tvrdý povrch Plexipave v hale, kapacita: 2500 divákov)
Švédsko: Robin Söderling, Andreas Vinciguerra, Simon Aspelin, Robert Lindstedt, kapitán: Thomas Enqvist
Taliansko: Potito Starace, Fabio Fognini, Simone Bolelli, Daniele Bracciali, kapitán: Corrado Barazzutti

India - Brazília:
(Chennai, SDAT Tennis Stadium, tvrdý povrch Playpave vonku, kapacita: 5800 divákov)
India: Somdev Devvarman, Rohan Bopanna, Leander Paes, Maheš Bhupáthí, kapitán: Šiv Prakaš Mišra
Brazília: Thomaz Bellucci, Ricardo Mello, Bruno Soares, Marcelo Melo, kapitán: Joao Zwetsch

Austrália - Belgicko
(North Cairns, Cairns Regional Tennis Centre, tvrdý povrch Acrylic vonku, kapacita: 3000 divákov)
Austrália: Lleyton Hewitt, Peter Luczak, Carsten Ball, Paul Hanley, kapitán: John Fitzgerald
Belgicko: Olivier Rochus, Steve Darcis, Niels Desein, Ruben Bemelmans, kapitán: Reginald Willems

Kazachstan - Švajčiarsko
(Astana, Národné tenisové centrum, tvrdý povrch RuKortHard v hale, kapacita: 2900 divákov)
Kazachstan: Andrej Golubev, Jevgenij Koroľov, Michail Kukuškin, Jurij Ščukin, kapitán: Jegor Šaldunov
Švajčiarsko: Stanislas Wawrinka, Marco Chiudinelli, Michael Lammer, Yves Allegro, kapitán: Severin Lüthi

Rumunsko - Ekvádor
(Bukurešť, Centrul National de Tenis, antuka vonku, kapacita: 3200 divákov)
Rumunsko: Victor Hanescu, Adrian Ungur, Victor Crivoi, Horia Tecau, kapitán: Andrei Pavel
Ekvádor: Nicolas Lapentti, Giovanni Lapentti, Iván Endara, Emilio Gómez, kapitán: Raúl Viver

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli



nasledujúci článok >>
Ohlasy ruských médií na zápas Rusko - Slovensko
<< predchádzajúci článok
Ten, ktorý nevíťazí, triumfoval v Moskve

Švajčiari v play-off v Kazachstane bez Federera - diskusné fórum čitateľov