Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

26. februára 2024

Svitko má za sebou nepríjemný pád, skončil v nemocnici so zafixovaným krkom (video)Elitný slovenský motocyklista Štefan Svitko utrpel nepríjemný pád počas prípravy v Taliansku. Na sociálnych sieťach 41-ročný Žaškovčan zverejnil video, na ktorom je v ...Zdieľať
stefan svitko rely dakar 2020 1 676x524 26.2.2024 (SITA.sk) - Elitný slovenský motocyklista Štefan Svitko utrpel nepríjemný pád počas prípravy v Taliansku. Na sociálnych sieťach 41-ročný Žaškovčan zverejnil video, na ktorom je v nemocnici a má zafixovaný krk. Podľa záberov sa v tom čase nachádzal v miestnosti určenej na vyšetrenie magnetickou rezonanciou.


"Pri tréningu v Taliansku som mal troška väčší pád, ale na to všetko, ako to prvú polhodinku vyzeralo, tak všetko celkom fajne dopadlo. Ďalšie vyšetrenia absolvujem u nás na Slovensku," napísal Svitko a doplnil: "Čo ťa nezabije, to ťa posilní."
Štefan Svitko v januári absolvoval už pätnástykrát prestížnu Rely Dakar, v Saudskej Arábii ho klasifikovali na 9. priečke. Jeho maximom na tomto podujatí je konečná 2. pozícia z roku 2016. Je mnohonásobný majster SR v endure a cross country, trikrát ovládol aj ME a desaťkrát štartoval na Medzinárodnej šesťdňovej súťaži.
Zdroj: SITA.sk - Svitko má za sebou nepríjemný pád, skončil v nemocnici so zafixovaným krkom (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble povedie český kouč Dušan Uhrin ml.
<< predchádzajúci článok
Messi strelil prvý gól v novej sezóne MLS, zariadil remízu pre Miami (video)