Takú bolesť som v živote nezažil, tvrdí futbalista Majtán

Hrotový útočník futbalového klubu MŠK Žilina Tomáš ...

majtan Odporúčame:

Derby Trnavy so Slovanom rozhodol dvoma gólmi Koro Koné

Pred zápasom Slovana s Trnavou mali prácu aj hasiči ŽILINA 7. novembra (WEBNOVINY) - Hrotový útočník futbalového klubu MŠK Žilina Tomáš Majtán, ktorý je so šiestimi gólmi najproduktívnejším hráčom "žlto-zelených" v tejto sezóne Corgoň ligy, sa v zápase 15. kola so Senicou (1:3) nešťastne zranil už v závere prvého polčasu a od futbalu si na dlhšie obdobie nútene oddýchne.

"Bol to normálny súboj, pošmykol som sa a nešťastne som dopadol na ruku. Vyskočilo mi rameno, bolo to veľmi bolestivé," citoval oficiálny klubový portál www.mskzilina.sk slová 24-ročného rodáka z Bratislavy.

Lekár Juraj Popluhár s pomocou fyzioterapeuta Tomáša Lintnera a maséra Jozefa Hromku Majtánovi počas polčasovej prestávky vyskočené rameno vrátili do pôvodnej polohy a zafixovali.

"Takú bolesť som v živote nezažil, poriadne som si zareval," otvorene priznal odchovanec bratislavského Interu, ktorý okrem materského klubu a Žiliny pôsobil aj v Petržalke. "Chvíľu som si v kabíne poležal, masér Hromka a fyzioterapeut Lintner mi pomohli obliecť sa a časť druhého polčasu som dopozeral z tribúny," pokračoval Tomáš Majtán, ktorého v najbližších dňoch čaká magnetická rezonancia. Keďže v jesennej časti Corgoň ligy odohrá momentálne druhý tím tabuľky už iba tri majstrovské stretnutia, pravdepodobnosť, že sa bývalý 13-násobný slovenský reprezentant do 21 rokov ešte objaví na ihrisku, je veľmi malá.