Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

01. februára 2011

TALIANSKO: Prostitútke prišlo z Berlusconiho zleTaliansky premiér Silvio Berlusconi, ktorého bujaré večierky s atraktívnymi spoločníčkami už mesiace prepiera talianska tlač, sa s týmito ženami aj oddával sexu a platil ...Zdieľať
berlusconi Silvio BerlusconiFoto: SITA/APLONDÝN 1. februára (WEBNOVINY) - Taliansky premiér Silvio Berlusconi, ktorého bujaré večierky s atraktívnymi spoločníčkami už mesiace prepiera talianska tlač, sa s týmito ženami aj oddával sexu a platil im za to. Tvrdia to viaceré účastníčky večierkov v premiérovej vile známych ako "bunga bunga", pričom väčšina z nich to stále popiera. Ženy, o ktorých sa vie, že chodili do Berlusconiho vily, sa navyše sťažujú, že odkedy sa ocitli v centre pozornosti, nemajú žiadnu prácu, informuje v utorok na internete britský denník The Telegraph.


Sedemdesiatštyriročný Berlusconi je podozrivý, že mal sex aj najmenej s jednou ženou, ktorá ešte nemala osemnásť rokov. Doteraz väčšina účastníčok večierkov u Berlusconiho popierala, že by s ním alebo s niekým iným mali v premiérovej vile sex, situácia sa však mení a niektoré spoločníčky už tvrdia opak.

Talianske médiá najnovšie zverejnili nahrávku telefonického rozhovoru, v ktorom jedna z týchto žien opisuje divoké večierky u premiéra svojej kamarátke. "To si nevieš predstaviť, čo on s tými dievčatami robí," hovorí žena, pričom tvrdí, že "za jeden večer sa tam dá zarobiť aj 5 000 eur". Ona sama údajne s Berlusconim nespala, na rozdiel od jej kamarátky, známej pod menom Aris.

Žena opisuje, ako bolo na jednom z večierkov okolo Berlusconiho asi 20 dievčat, z ktorých si Berlsuconi po čase vybral práve ju a odobral sa s ňou do súkromia. "Bola som psychicky pripravená na sex s ním, ale keď som ho videla, prišlo mi zle," hovorí prostitútka. Podľa vlastných slov radšej požiadala Berlusconiho, aby mohla odísť.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Seat bude mať najväčšiu strešnú fotovoltaickú elektráreň
<< predchádzajúci článok
Vzniká petícia za novelu zákona o peňažných príspevkoch

TALIANSKO: Prostitútke prišlo z Berlusconiho zle - diskusné fórum čitateľov