Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

17. marca 2006

Televízia JOJ získala do svojich radov Jozefa PročkaModerátor a zabávač Jozef Pročko sa presúva z TV Markíza do konkurenčnej TV JOJ. Ako uviedol v telefonickom rozhovore pre agentúru SITA riaditeľ pre PR a Promotion TV JOJ Ľudovít Tóth, televízia ...Zdieľať

BRATISLAVA 17. marca (WN/SITA) - Moderátor a zabávač Jozef Pročko sa presúva z TV Markíza do konkurenčnej TV JOJ. Ako uviedol v telefonickom rozhovore pre agentúru SITA riaditeľ pre PR a Promotion TV JOJ Ľudovít Tóth, televízia oslovila svoju novú moderátorskú akvizíciu už vo februári. "Keďže vieme, že Pročko má omnoho viac dobrých nápadov ako mal priestoru u našej konkurencie, ponúkli sme mu väčšiu frekvenciu relácií," spresnil. Pročko, ktorý v týchto dňoch ponuku prijal, by sa na televíznych obrazovkách mal prvýkrát objaviť v apríli. Relácia bude mať týždennú periodicitu a ponesie jeden zo štyroch názvov - Je to možné, Nič nie je nemožné, Nikdy nehovor nikdy alebo Skrytá kamera Joža Pročka.

Jeden z dôvodov, prečo si JOJ-ka vybrala práve Pročka, je podľa Tótha aj dlhodobá úspešnosť jeho relácií. "Sledovanosť žiadnej z jeho relácií neklesla pod 700-tisíc divákov starších ako 12 rokov," prezradil Tóth a dodal, že úlohou novej relácie je doplniť vlastnú tvorbu TV JOJ.

FOTO: SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
SuperStar 2: Pohoda, klídek a tabáček sa u Krausza nekonali, zo súťaže vypadol
<< predchádzajúci článok
V Japonsku majú už 24. prípad BSE