Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

13. augusta 2019

Telo, ktoré našli v Malajzii patrí nezvestnej tínedžerkeNa videosnímke forenzní vyšetrovatelia odchádzajú z miesta v malajzijskom Pantai 13. augusta 2019. Po desiatich dňoch pátrania v Malajzii po tínedžerke francúzsko-írskeho pôvodu Nory Quoirinovej našli telo - a pravdepodobne je to ...Zdieľať
Na videosnímke forenzní vyšetrovatelia odchádzajú z miesta v malajzijskom Pantai 13. augusta 2019. Po desiatich dňoch pátrania v Malajzii po tínedžerke francúzsko-írskeho pôvodu Nory Quoirinovej našli telo - a pravdepodobne je to hľadané nezvestné 15-ročné dievča, ktoré zmizlo z letoviska v dažďovom pralese neďaleko hlavného mesta Kuala Lumpur. Podľa informácií, ktoré rodina nezvestnej Quoirinovej poskytla polícii, dievča zmizlo zo svojej izby v nedeľu ráno 4. augusta po tom, čo sa rodina v sobotu večer ubytovala v horskej oblasti v blízkosti mesta Seremban, ktoré leží 63 kilometrov južne od metropoly Kuala Lumpur. Foto: TASR/AP
Seremban 13. augusta (TASR) - Telo nájdené v utorok po rozsiahlom pátraní v Malajzii patrí 15-ročnej tínedžerke francúzsko-írskeho pôvodu Nore Quoirinovej, ktorá zmizla pred 10 dňami z letoviska v dažďovom pralese neďaleko malajzijského hlavného mesta Kuala Lumpur.


"Rodina potvrdila, že je to telo Nory," uviedol policajný šéf štátu Negeri Sembilan. Jej nahé telo našli pri malom potoku približne dva kilometre od miesta, kde sa stratila. Zatiaľ nie je jasné, čo spôsobilo jej smrť. Pitvu jej tela vykonajú v stredu, uviedla agentúra Reuters.

Podľa informácií, ktoré rodina Quoirinovej poskytla polícii, dievča zmizlo zo svojej izby v nedeľu ráno 4. augusta po tom, čo sa rodina v sobotu večer ubytovala v horskej oblasti v blízkosti mesta Seremban, ktoré leží 63 kilometrov južne od metropoly Kuala Lumpur.

Teta nezvestnej Aisling Agnewová už skôr povedala, že jej neter je veľmi zraniteľná, keďže trpí poruchami učenia i vývojovými hendikepmi. Podľa jej slov by rodičov dobrovoľne neopustila.

Zástupca šéfa miestnej polície v predchádzajúcich dňoch však uviedol, že prípad vyšetrujú ako zmiznutie, a nie ako únos. Mobilizovaných bolo podľa jeho slov viac než 350 pracovníkov z rôznych vládnych orgánov. Pomáhali aj vrtuľníky, drony, cvičené psy a potápači.

Na pátraní v hustej džungli spolupracovali aj predstavitelia horského strediska, ktoré sa nachádza na úpätí pohoria Titiwangsa a pri lesnej rezervácii.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Po výbuchu v Rusku namerali v Severodvinsku 16-krát vyššiu radiáciu
<< predchádzajúci článok
Veterinári na Zemplíne sú v súvislosti s morom ošípaných ostražití

Telo, ktoré našli v Malajzii patrí nezvestnej tínedžerke - diskusné fórum čitateľov