Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. apríla 2007

Titul Mister World 2007 získal ŠpanielŠpanielsky herec a model Juan Garcia Postigo sa stal najnovším držiteľom titulu Mister World 2007 na súťaži v Číne. Porazil tak ďalších 55 účastníkov súťaže o titul najkrajšieho muža ...Zdieľať

BRATISLAVA 1. apríla (WEBNOVINY) - Španielsky herec a model Juan Garcia Postigo sa stal najnovším držiteľom titulu Mister World 2007 na súťaži v Číne. Porazil tak ďalších 55 účastníkov súťaže o titul najkrajšieho muža sveta. Druhú priečku obsadil Lucas Gil z Brazílie a Číňan Ťiang Leťun sa umiestnil na treťom mieste. Dvadsaťpäťročný Garcia Postigo pracuje ako model a televízny herec. Je vášnivým priaznivcom outdoorových športov a cestovania. Plynule hovorí po taliansky a anglicky. Muži z 56 krajín predvádzali počas 21 súťažných dní svoje zručnosti. Na móle predviedli svoj módny štýl, jazdili na horských bicykloch, liezli po stenách a varili pre porotcov jedlo.

Súťaž Mister World existuje od roku 1996, keď jej cieľom bolo podľa oficiálnej internetovej stránky vybrať najžiadanejšieho muža planéty.

SITA, AFP, AP


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Novozélanďan riadil auto bez volantu
<< predchádzajúci článok
Prehliadka diel o Európskej únii sa 10. apríla končí