Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

Denník - SprávyPridajte sa
Ste na Facebooku?
Ste na Twitteri?
Pridajte sa.

 Mobilná verzia


 24hod.sk    Z domova

12. júna 2018

TRAGÉDIA V ŠKOLE: Žiak zomrel počas hodiny telocvikuHoci bola k chlapcovi ihneď privolaná záchranka, žiaka sa nepodarilo prebrať.Zdieľať
TRAGÉDIA V ŠKOLE

Na základnej škole Ing. O. Kožucha v Spišskej Novej Vsi dnes podľa portálu TVnoviny.sk došlo k tragickej udalosti. Počas hodiny telesnej výchovy po behu skolaboval jeden zo žiakov ôsmeho ročníka. Ako uviedla hovorkyňa Falck Emergency Katarína Načiniaková, chlapca sa nepodarilo oživiť a lekár musel skonštatovať smrť.

Nešťastie sa odohralo v utorok pred obedom na multifunkčnom ihrisku školy. Možné dôvody nešťastia sú predmetom vyšetrovania. Mohlo ísť o vyčerpanie, prípadne reakciu organizmu na horúčavy.

Krajská policajná hovorkyňa z Košíc Lenka Ivanová doplnila, že obhliadajúci lekár predbežne vylúčil cudzie zavinenie a nariadil vykonať pitvu. "Polícia v tejto súvislosti prijala trestné oznámenie a podľa výsledkov pitvy rozhodne o ďalšom postupe," uviedla s tým, že vzhľadom na prebiehajúce úkony a citlivosť uvedeného prípadu nie je možné v tejto chvíli poskytnúť bližšie informácie..

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Podozrivého z dobodania dievčaťa na smrť v Nemecku prepustili z väzby
<< predchádzajúci článok
OĽaNO: Oznamovať by sa mala každá kalamita v lese

TRAGÉDIA V ŠKOLE: Žiak zomrel počas hodiny telocviku - diskusné fórum čitateľov