Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

20. novembra 2020

Tragický požiar v obci Lednické Rovne má šokujúce pozadie, prípad rieši NAKA


Tagy: požiar

Po uhasení požiaru domu v obci Lednické Rovne, ktorý sa stal vo štvrtok 19. novembra, našli mŕtvu ženu a muža. Prípad odhalil šokujúce pozadie a rieši hoZdieľať
126021639_1238067846571749_1656042889195773240_n 676x380 20.11.2020 (Webnoviny.sk) - Po uhasení požiaru domu v obci Lednické Rovne, ktorý sa stal vo štvrtok 19. novembra, našli mŕtvu ženu a muža. Prípad odhalil šokujúce pozadie a rieši ho Národná kriminálna agentúra. Informuje o tom polícia na sociálnej sieti.


Vo štvrtok ráno boli po uhasení požiaru rodinného domu nájdené dve nevládne telá s viacerými bodnými a reznými ranami. Hasiči vyniesli z domu dve osoby, u ktorých bola následne vykonávaná kardiopulmonálna resuscitácia. Ďalšie tri osoby, z toho dve maloleté, utrpeli zranenia rôzneho rozsahu a previezli ich do nemocnice.

Podľa skutočností zistených na mieste spáchal skutok príbuzný, z dôvodu zlého správania sa jednej z obetí ku svojim maloletým deťom. Doplatila na to aj druhá z obetí. Podozrivého polícia zadržala a aktuálne prebiehajú procesné úkony. Viac informácií momentálne nie je možné poskytnúť, aby nedošlo k sťaženiu vyšetrovania.


Zdroj: Webnoviny.sk - Tragický požiar v obci Lednické Rovne má šokujúce pozadie, prípad rieši NAKA © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: požiar
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Portugalsku predĺžili núdzový stav, odborníci očakávajú vrchol pandémie
<< predchádzajúci článok
Niké reaguje na aktuálnu situáciu: Petra Vlhová poletí na preteky súkromným lietadlom!

Tragický požiar v obci Lednické Rovne má šokujúce pozadie, prípad rieši NAKA - diskusné fórum čitateľov