Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

21. júla 2021

Trnava končí s telefonickou linkou, pomáhala záujemcom registrovať sa na očkovanieMesto Trnava v stredu končí s prevádzkovaním telefonickej linky, prostredníctvom ktorej zamestnanci mestského úradu pomáhali záujemcom oZdieľať
21.7.2021 (Webnoviny.sk) - Mesto Trnava v stredu končí s prevádzkovaním telefonickej linky, prostredníctvom ktorej zamestnanci mestského úradu pomáhali záujemcom o očkovanie proti ochoreniu COVID-19 s registráciou. Táto služba bola k dispozícii od polovice marca, určená bola pre ľudí bez internetu alebo tých, čo sa sami nedokázali zaregistrovať do štátneho systému.


„Od marca tohto roka pomohli zamestnanci mesta desiatkam občanov predovšetkým staršieho veku. Vzhľadom na lepšiu dostupnosť vakcín pre záujemcov a rastúcu mieru zaočkovanosti však záujem o túto službu postupne poľavoval,“ vysvetľuje dôvody skončenia služby radnica na webe mesta.

Záujemcovia o očkovanie sa môžu naďalej registrovať na portáli korona.gov.sk, čoraz viac očkovacích centier ponúka aj možnosť očkovania bez akejkoľvek registrácie.

V Trnave sa počas víkendov očkuje vo veľkokapacitných centrách zriadených Trnavským samosprávnym krajom v Strednej zdravotníckej škole a Mestskej športovej hale. Počas týždňa zabezpečuje očkovanie Fakultná nemocnica v Trnave. Očkovanie ponúkajú aj niektorí všeobecní lekári.


Zdroj: Webnoviny.sk - Trnava končí s telefonickou linkou, pomáhala záujemcom registrovať sa na očkovanie © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Palárikove horela hala s pneumatikami, hasičom sa podarilo požiar zlikvidovať (foto)
<< predchádzajúci článok
Putin si bol obzrieť novú stíhačku, pre radary je takmer neviditeľná (video)

Trnava končí s telefonickou linkou, pomáhala záujemcom registrovať sa na očkovanie - diskusné fórum čitateľov