Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Reality show    SuperStar

13. apríla 2006

U Bažíkovcov je na Veľkú noc "potopa", Cmorikovci sa odpracú na chatuVedrá s vodou, maľované vajíčka, čokoládové zajačiky či šibači vystrojení vŕbovými korbáčmi - to všetko patrí k Veľkej noci a jej oslavám.Zdieľať
  Aj u hviezdičiek zo speváckej megašou Slovensko hľadá SuperStar.
      "Tradičný zvyk u nás je, že sa tento deň začína veľkou potopou doma. A napríklad sestry sa už zobúdzajú pod vodou. Ale keď vstanú skôr ony, tak tú nádielku schytáme my chlapi. U nás sa totiž oblievame všetci," hovorí sympatický Habovčan Peter Bažík. Podobne to chodí aj u Balúchovcov. "Ja vždy pred chalanmi utekám. Oblievačky a vaňa plná vody je síce dosť veľká sranda, ale aj tak sa vždy snažím radšej utiecť. Nemám rada, keď ma hádžu pod sprchu. Ale náš otec má na to iný názor," vraví s úsmevom Barbora.
      Naopak, jej superstarovskí kolegovia Peter Cmorik a Ivan Štroffek si s Veľkou nocou hlavy nelámu. "Ja sa pravidelne odpracem na chatu a tam oddychujem. Vodovú nádielku tak nedostáva ani mama. A dokonca ani frajerku nevyšibem," vysvetľuje nová slovenská SuperStar s tým, že zvyky Veľkej noci sa už v jeho okolí nedodržujú. A zrejme ani v Ivanovom. "Tento sviatok vôbec nemusím. A tá šibačka.. Prídem, navoňavkujem.. A aby som za to ešte aj dostával peniaze? Ja som to nikdy nerobieval a ani u nás v rodine sme tento sviatok veľmi neriešili," prezrádza Štroffek, ktorý vraj naposledy oblieval a šibal vo svojich detských rokoch.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zdenka Predná priniesla do bratislavského klubu slnko
<< predchádzajúci článok
Johnny a Melánia prinesú na Slovensko "otca" nového hip-hopového štýlu