Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

28. marca 2023

Účastník útoku na Daniela Tupého nepôsobí na policajnej akadémii, pracoval však aj v štátnej inštitúciiÚčastník útoku na študenta Daniela Tupého, ktorý momentálne vo veci vystupuje ako svedok, nepôsobí naZdieľať
333516013_510039177987061_7926847972340640429_n 676x377 28.3.2023 (SITA.sk) - Účastník útoku na študenta Daniela Tupého, ktorý momentálne vo veci vystupuje ako svedok, nepôsobí na Akadémii Policajného zboru v Bratislave. Ako vysoká škola uvádza v stanovisku, na akadémii pôsobí menovec tejto osoby.


„Ide o zhodu mien a v žiadnom prípade náš zamestnanec s iniciálkami V.M. nebol aktérom tohto prípadu," zdôrazňuje policajná akadémia.

Podľa medializovaných informácií svedok, ktorý priznal, že sa zúčastnil na útoku na Daniela Tupého, pôsobil v minulosti na Finančnej správe SR a momentálne pôsobí v európskej agentúre na ochranu schengenskej hranice Frontex. Konkrétne má ísť o Vladimíra M., ktorý sa priznal, že zavraždeného udrel.


Okresný súd Bratislava V vzal v nedeľu 26. marca do väzby advokáta Adama P., ktorý je obvinený z vraždy Daniela Tupého. Dôvodom je obava z možného úteku a ovplyvňovania svedkov. Obvinený proti rozhodnutiu podal sťažnosť, o ktorej rozhodne Krajský súd v Bratislave.
Zdroj: SITA.sk - Účastník útoku na Daniela Tupého nepôsobí na policajnej akadémii, pracoval však aj v štátnej inštitúcii © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Cestári v Poprade po silnom vetre odstraňujú popadané stromy, autá s letnými pneumatikami mali komplikácie
<< predchádzajúci článok
Vláde bude rokovať o zrušení nominácie Klusa za člena Európskeho dvora audítorov