Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

01. februára 2023

UČILA OPITÁ: Upozornili na ňu žiaci, nafúkala vyše 2 promilePolicajti učiteľku obmedzili na osobnej slobode a previezli na policajné oddelenie.Zdieľať
Prípad opitej učiteľky na jednej zo základných škôl rieši piešťanská polícia. Na jej nezvyčajné správanie upozornili v pondelok (30. 1.) žiaci. Riaditeľ školy privolal policajnú hliadku, ktorá podrobila 65-ročnú ženu dychovej skúške. Nafúkala 1 mg/l alkoholu, čo je v prepočte až 2,08 promile, informovala krajská policajná hovorkyňa v Trnave Zlatica Antalová.  Policajti učiteľku obmedzili na osobnej slobode a previezli na policajné oddelenie. Je obvinená z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. V zmysle zákona jej môže hroziť trest odňatia slobody až na jeden rok. Žena je stíhaná na slobode.

Prípad opitej učiteľky na jednej zo základných škôl rieši piešťanská polícia. Na jej nezvyčajné správanie upozornili v pondelok (30. 1.) žiaci. Riaditeľ školy privolal policajnú hliadku, ktorá podrobila 65-ročnú ženu dychovej skúške. Nafúkala 1 mg/l alkoholu, čo je v prepočte až 2,08 promile, informovala krajská policajná hovorkyňa v Trnave Zlatica Antalová.


Policajti učiteľku obmedzili na osobnej slobode a previezli na policajné oddelenie. Je obvinená z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. V zmysle zákona jej môže hroziť trest odňatia slobody až na jeden rok. Žena je stíhaná na slobode.

 
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: V Dunaji našli ženské telo bez známok života, ide o nezvestnú Terezu
<< predchádzajúci článok
Federálni vyšetrovatelia v súvislosti s utajovanými dokumentmi prehľadali dom prezidenta Bidena v štáte Delaware