Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

20. marca 2007

Uma Thurmanová sa rozišla s priateľom Andre BalazsomAmerická herečka Uma Thurmanová sa v nedeľu prekvapujúco rozišla so svojím priateľom Andre Balazsom, píšu dnes bulvárne médiá.Zdieľať
  Pár chodil spolu s menšími prestávkami tri roky a v lete sa chceli zobrať.

      Uma (36) a jej 50-ročný priateľ Andre údajne plánovali sobáš na odľahlom ostrove v Karibiku a ich priatelia zhodne tvrdili, že to už dlho v tajnosti neudržia.
      Svadbe dal dokonca zelenú i herečkin exmanžel, herec Ethan Hawke, ktorý sa mal na súkromnom obrade v Karibiku zúčastniť. "Hodia sa k sebe. Niekedy mám pocit, že Uma je pri ňom šťastnejšia než bola pri mne," nechal sa počuť Hawke.
      Pred rokom na odovzdávaní Oscarov sa Uma objavila bez Andreho, čo podnietilo dohady o stroskotaní vzťahu. Rozchod o niekoľko dní potvrdil aj herečkin hovorca. Pár sa však v októbri dal opäť dokopy a začali chodiť spolu na romantické výlety po Európe a USA.
      Balazs bol predtým ženatý s modelkou Katherine Fordovou a je majiteľom prominentných hotelov ako Mercer a Chateau Marmont v New Yorku či Standard v Los Angeles.
      Thurmanová bola šesť rokov vydatá za Ethana Hawka, s ktorým sa zoznámila pri natáčaní filmu Gattaca. Rozišli sa v roku 2003 a majú spolu dve deti. Uma sa niekoľkokrát vyjadrila, že aj po rozvode Ethana stále miluje a vždy zostane láskou jej života.

(TASR)


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Svetoznámy výtvarník David Hockney v SNG
<< predchádzajúci článok
Filmovú jeseň spestrí ďalší slovenský film