Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

02. júna 2021

Úrad vlády zaplatil pokutu pre chybnú súťaž z čias Pellegriniho, týkala sa zmluvy s Kmotríkovou firmouÚrad vlády SR (ÚV SR) zaplatil začiatkom júna pokutu za chybnú súťaž vlády expremiéraZdieľať
bp_8965 676x451 2.6.2021 (Webnoviny.sk) - Úrad vlády SR (ÚV SR) zaplatil začiatkom júna pokutu za chybnú súťaž vlády expremiéra Petra Pellegriniho (Hlas-SD). Informoval o tom tlačový a informačný odbor ÚV SR. Pokuta za chybnú súťaž dosiahla sumu 13-tisíc eur a podľa Úradu vlády SR sa môže navyšovať.


Priblížil, že Úrad pre verejné obstarávanie túto pokutu uložil za zlý postup pri verejnom obstarávaní, ktorý nebol v súlade so zákonom. Vtedajšie vedenie Úradu vlády SR na základe výsledku nesprávne vyhlásenej súťaže uzatvorilo zmluvu so spoločnosťou GGFS, s.r.o. Ivana Kmotríka.


Zdroj: Webnoviny.sk - Úrad vlády zaplatil pokutu pre chybnú súťaž z čias Pellegriniho, týkala sa zmluvy s Kmotríkovou firmou © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nitrianski colníci zaistili cigarety za vyše pol milióna eur, nákladiak zneužil meno známej spoločnosti
<< predchádzajúci článok
Maďarský virológ: V lete bude trojmesačná pauza v šírení koronavírusu

Úrad vlády zaplatil pokutu pre chybnú súťaž z čias Pellegriniho, týkala sa zmluvy s Kmotríkovou firmou - diskusné fórum čitateľov