Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. septembra 2009

URBÁNI: Trestne stíhaná sudkyňa je moja neterBRATISLAVA 12. septembra (WEBNOVINY) – Sudkyňa Miriam Sninská, trestne stíhaná za korupciu, je neterou poslanca NR SR za ĽS-HZDS Milana Urbániho. Podpredseda KDH Daniel Lipšic už viackrát upozornil, že trestne stíhaná sudkyňa je ...Zdieľať
BRATISLAVA 12. septembra (WEBNOVINY) – Sudkyňa Miriam Sninská, trestne stíhaná za korupciu, je neterou poslanca NR SR za ĽS-HZDS Milana Urbániho. Podpredseda KDH Daniel Lipšic už viackrát upozornil, že trestne stíhaná sudkyňa je stále v sudcovskom talári a nemá ani zastavenú činnosť, hoci v rezorte sú disciplinárne postihovaní sudcovia, ktorí sú kritikmi predsedu Najvyššieho súdu SR Štefana Harabina. Lipšic pritom neraz upozornil, že podľa jeho informácií je Sninská neterou Urbániho.


Podľa Urbániho je Sninská dcérou jeho sestry. "Moja neter má svoj život a problémy a tie si rieši sama. Daniel Lipšic len dokazuje, že s jeho charakterom nie je niečo v poriadku. Hlboko sa ho dotklo, keď Harabin spomínal jeho príbuzných, ale on sa neštíti nepoznajúc situáciu pretriasť rodinné veci iných na verejnosti,“ povedal Urbáni dnes pre agentúru SITA.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
SMK podľa Mečiara porušuje zvrchovanosť SR
<< predchádzajúci článok
Hospodársky pokles zapríčinila aj vláda, tvrdí Bugár

URBÁNI: Trestne stíhaná sudkyňa je moja neter - diskusné fórum čitateľov