Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zaujímavosti

28. decembra 2017

UTEŠENÝ DARČEK: Manželom z USA sa na Štedrý večer narodil už druhý synV rodine Grossmanovcov z amerického štátu New York sa Štedrý večer mení na neobvyklú tradíciu, dostáva totiž neobvyklé dary.Zdieľať
Ilustračné foto Foto: TASR - Michaela Zdražilová
 
Stony Brook 28. decembra (TASR) - V rodine Grossmanovcov z amerického štátu New York sa Štedrý večer mení na neobvyklú tradíciu, dostáva totiž neobvyklé dary.


Americký denník Newsday v stredu informoval, že obyvateľom mesta Stony Brook, Jacki a Joshovi Grossmanovcom, sa v nedeľu 24. decembra narodil už druhý syn - štyri roky po tom, čo prišiel na svet ich prvý syn.

Bábätku Elliottovi a jeho staršiemu bratovi Oliverovi pomáhal na svet v Univerzitnej nemocnici v Stony Brook lekár Dr. Phil Schoenfeld. Tento lekár pracuje v nemocnici na Štedrý večer posledných 17 rokov, napísala agentúra AP.

Jacki Grossmanová uviedla, že "väčšie požehnanie ju už ani nemohlo stretnúť", veď svojich dvoch chlapcov porodila vo výnimočný deň. "Musel to byť zámer," dodala.

Ako Oliver povedal, vôbec mu neprekáža, že bude mať narodeniny spoločne s novým bratom. Podľa slov jeho matky Oliver pobehoval po nemocnici a všetkým oznamoval radostnú správu.

 

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Zomrel spolutvorca hudobného programu MTV Unplugged Jim Burns
<< predchádzajúci článok
FOTO: Hitlerov mercedes je na predaj, aukcia má vyniesť milióny USD

UTEŠENÝ DARČEK: Manželom z USA sa na Štedrý večer narodil už druhý syn - diskusné fórum čitateľov