Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

21. júla 2019

Útočník, ktorý pobodal herca priamo počas vystúpenia, trpí duševnou poruchouMuž, ktorý v sobotu pobodal nožom priamo na pódiu počas vystúpenia na firemnej akcii hongkonského herca Simona Yama, má duševnú poruchu. V nedeľu o tom informovali čínske ...Zdieľať
china_hong_kong_actor_stabbed_13511 82cbe49019a64c19bb29bc2f505e0ce8 676x507 21.7.2019 (Webnoviny.sk) - Muž, ktorý v sobotu pobodal nožom priamo na pódiu počas vystúpenia na firemnej akcii hongkonského herca Simona Yama, má duševnú poruchu. V nedeľu o tom informovali čínske médiá.


Päťdesiattriročného muža, ktorého úrady identifikovali len menom Čen, bezprostredne po útoku zatkli a ako vyšetrovatelia neskôr zistili, tento muž trpí schizofréniou. Útok sa odohral v meste Čung-šan v juhočínskej provincii Kuang-tung.

Motívy útočníka, ktorý 64-ročného herca pobodal do brucha a zranil mu aj ruku, nie sú známe. Ako informoval hercov manažér Lester Mo, Yam je stále hospitalizovaný v nemocnici v Čung-šan a je mimo ohrozenia života.

Simon Yam hral doteraz v 125 hongkonských a čínskych filmoch a tiež vo viac ako štyridsiatich televíznych seriáloch.


Zdroj: Webnoviny.sk - Útočník, ktorý pobodal herca priamo počas vystúpenia, trpí duševnou poruchou © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Najdlhšia sviečka z včelích medzistienok má 231 cm
<< predchádzajúci článok
VIDEO: Na Halušky Feste 2019 v Tureckej štartovalo 12 družstiev

Útočník, ktorý pobodal herca priamo počas vystúpenia, trpí duševnou poruchou - diskusné fórum čitateľov