Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

16. februára 2024

V Avdijivke nie sú obkľúčení nijakí ukrajinskí vojaci a obrana mesta naďalej pokračuje, oznámil veliteľ armády TarnavskyjV meste Avdijivka v Doneckej oblasti nie sú obkľúčení nijakí ukrajinskí vojaci a obrana mesta pokračuje. V piatok popoludní to na komunikačnej platforme Telegram napísal veliteľ tavrijskej operačnej strategickej ...Zdieľať
russia_ukraine_war_47908 676x451 16.2.2024 (SITA.sk) - V meste Avdijivka v Doneckej oblasti nie sú obkľúčení nijakí ukrajinskí vojaci a obrana mesta pokračuje. V piatok popoludní to na komunikačnej platforme Telegram napísal veliteľ tavrijskej operačnej strategickej skupiny ukrajinskej armády Oleksandr Tarnavskyj.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine


Vyjadril sa tak po tom, ako oznámil, že ukrajinskí vojaci sa stiahli z obrannej pozície na juhovýchode Avdijivky. Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda.

Podľa Tarnavského má ruská armáda v oblasti Avdijivky obrovské straty. Napríklad vo štvrtok v oblasti pôsobenia tavrijskej operačnej strategickej skupiny Rusi prišli o 711 vojakov.Zdroj: SITA.sk - V Avdijivke nie sú obkľúčení nijakí ukrajinskí vojaci a obrana mesta naďalej pokračuje, oznámil veliteľ armády Tarnavskyj © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Izrael zaplatí krvou za zabitie civilistov v južnom Libanone, vyhlásil líder libanonskej militantnej skupiny Hizballáh
<< predchádzajúci článok
Ukrajinskí vojaci ustúpili z obrannej pozície na juhovýchode mesta Avdijivka