Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

13. marca 2013

V Bratislave sa bude konať medzinárodná výstava mačiekV bratislavskom Dome kultúry Ružinov sa v dňoch 16. a 17. marca uskutoční medzinárodná výstava mačiek. Návštevníci budú mať možnosť vidieť celkovo 230 mačiek rôznych plemien ako ...Zdieľať
stiavnicky patrili macickam BRATISLAVA 13. marca (WEBNOVINY) - V bratislavskom Dome kultúry Ružinov sa v dňoch 16. a 17. marca uskutoční medzinárodná výstava mačiek.


Návštevníci budú mať možnosť vidieť celkovo 230 mačiek rôznych plemien ako napríklad britská krátkosrstá, mainská mývalia, nórska lesná, sibírska, ruská modrá, ragdoll alebo perzská mačka. Na výstave budú mať zastúpenie aj menej rozšírené plemená american curl, snowshoe, abesínska či sejšelská mačka.

V oba dni popoludní sa bude konať súťaž o najkrajšiu mačku výstavy. Obohatením sobotňajšieho programu bude vyhlásenie výsledkov slovenskej národnej súťaže Mačka roka 2012.

Na nedeľu je zas pre návštevníkov pripravená špeciálna šou venovaná barmskej mačke. Na výstave si budú môcť ľudia aj nakúpiť krmivo, hračky, kozmetiku, výbavu a rôzne ďalšie potreby pre mačky.

Agentúru SITA informovala riaditeľka výstavy Gabriela Minárová.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na podanie daňového priznania je najvyšší čas
<< predchádzajúci článok
Poprad a Veľká Lomnica sa prepoja cyklistickým chodníkom

V Bratislave sa bude konať medzinárodná výstava mačiek - diskusné fórum čitateľov