Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

08. apríla 2018

V bratislavskej Karlovej Vsi hasia požiar rodinného domuHasiči zasahujú pri požiari rodinného domu na Blyskáčovej ulici v bratislavskej mestskej časti Karlova Ves. Ohlásený bol v nedeľu krátko po pol druhej ...Zdieľať
Ilustračné foto. Foto: TASR - Roman Hanc
 
Bratislava/Stupava 8. apríla (TASR) - Hasiči zasahujú pri požiari rodinného domu na Blyskáčovej ulici v bratislavskej mestskej časti Karlova Ves. Ohlásený bol v nedeľu krátko po pol druhej hodine poobede ako požiar plynovej bomby.


"Prieskumom bolo zistené, že ide o požiar rodinného domu," informovalo Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Bratislave. Hasiči sa snažia pomocou troch prúdov vody zabezpečiť lokalizáciu požiaru, aby sa ďalej nešíril.

Malackí hasiči zase zasahovali v nedeľu pri dopravnej nehode na ceste medzi Stupavou a Vysokou pri Morave, kde osobné vozidlo skončilo na streche. Posádke vozidla poskytovali aj so záchranármi prvú pomoc. Na aute vykonávali protipožiarne opatrenia a zabezpečovali miesto. Dopravnú nehodu nahlásili pred 11. hodinou.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Transportovali ženu s poranením nohy z Chaty pri Zelenom plese
<< predchádzajúci článok
Novým výkonným riaditeľom Deutsche Bank sa má stať Christian Sewing

V bratislavskej Karlovej Vsi hasia požiar rodinného domu - diskusné fórum čitateľov