Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

12. marca 2021

V Česku sa pred budovou ministerstva zdravotníctva zastrelil mužPred budovou českého ministerstva zdravotníctva v Prahe našli vo štvrtok večer mŕtveho muža. Podľa svedkov sa sám zastrelil, čo neskôr ...Zdieľať
dxm38lixgaaepvy 1 e1547829482866 676x429 12.3.2021 (Webnoviny.sk) - Pred budovou českého ministerstva zdravotníctva v Prahe našli vo štvrtok večer mŕtveho muža. Podľa svedkov sa sám zastrelil, čo neskôr potvrdila aj polícia. Informuje o tom spravodajský portál iDNES.cz.


Polícia dostala oznámenie o náleze muža okolo 19:15. „Polícia zistila, že muž utrpel strelné poranenie, ktoré si spôsobil sám. Kriminalisti teda vylúčili zavinenie inej osoby,“ potvrdila hovorkyňa pražskej polície Eva Kropáčová s tým, že policajti našli na mieste aj strelnú zbraň, ktorú pošlú na ďalšie skúmanie.

Záchranná služba uviedla, že päťdesiatnikovi sa už nedalo pomôcť. „Našli sme muža so strelným poranením, ktoré, bohužiaľ, nebolo zlúčiteľné so životom,“ vysvetlila hovorkyňa záchranárov Jana Poštová. Na miesto potom prišiel koroner.

Svedkovia pre český portál uviedli, že muž prišiel pred ministerstvo električkou, vybral sa k vchodu do budovy a tam vytiahol zbraň a namieril ju proti sebe.


Zdroj: Webnoviny.sk - V Česku sa pred budovou ministerstva zdravotníctva zastrelil muž © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Budú Slováci do leta zaočkovaní ako tvrdí Krajčí? Vakcín je dosť, ale experti to označujú za nereálne
<< predchádzajúci článok
M. Krajčí podá svoju demisiu v piatok, nechce zámienky na pád vlády

V Česku sa pred budovou ministerstva zdravotníctva zastrelil muž - diskusné fórum čitateľov