10. júna 2017

V generálke na ME do 21 rokov Švédi prehrali, zdolalo ich Dánsko

Ilustračná fotografia.

Ilustračná fotografia. Foto: TASR/AP
Helsingborg 10. júna (TASR) - Futbalisti Švédska do 21 rokov prehrali v Helsingborgu v generálke na majstrovstvá Európy s ďalším účastníkom šampionátu Dánskom 0:2. Hostia sa presadili v druhom polčase, v 61. minúte otvoril skóre obranca Rasmus Nissen a tri minúty pred koncom riadneho času upravil na 2:0 stredopoliar Mikkel Duelund.

Švédsko je posledný súper Slovenska v A-skupine ME, tímy si zmerajú sily 22. júna v Lubline. Ďalší dvaja súperi SR Poľsko aj Anglicko odohrali prípravné stretnutia v marci.