|  | 
| Správy | Reality | Video | TV program | TV Tipy | Práca | |
|  | ||||||
|  Piatok  31.10.2025 | Autobazár | Dovolenka | Výsledky | Kúpele | Lacné letenky | Lístky | 
|  | ||||||
|  Meniny má Aurélia | Ubytovanie | Nákup | Horoskopy | Počasie | Zábava | Kino | 
|  Úvodná strana |  Včera  Archív správ  Nastavenia |  |  Kontakt |  Inzercia | 
|  | 
08. októbra 2019
V Košiciach horel jeden z najstarších autobusov MHD
Požiar autobusu Dopravného podniku mesta Košice (DPMK) na križovatke Watsonova - Boženy Nemcovej, pri zastávke Botanická záhrada v Košiciach 8. októbra 2019.
Zdieľať
 Požiar autobusu Dopravného podniku mesta Košice (DPMK) na križovatke Watsonova - Boženy Nemcovej, pri zastávke Botanická záhrada v Košiciach 8. októbra 2019. Foto: TASR - František Iván
Požiar autobusu Dopravného podniku mesta Košice (DPMK) na križovatke Watsonova - Boženy Nemcovej, pri zastávke Botanická záhrada v Košiciach 8. októbra 2019. Foto: TASR - František Iván„Cestujúci sa vo vozidle nenachádzajú, momentálne prebiehajú lokalizačné práce. Čo sa týka škody, k miestu zásahu bol povolaný zisťovateľ príčin požiaru, ktorý bude spolupracovať s políciou,“ dodal.
Podľa vyjadrenia Dopravného podniku mesta Košice (DPMK) by cestujúci mali byť v poriadku, bez zranení. Splodín sa nadýchali vodiči. Ako ďalej uviedol, išlo o jeden z najstarších autobusov, konkrétne linku č. 55. Snaha uhasiť plamene hasiacimi prístrojmi bola podľa DPMK zbytočná a autobus je úplne zničený.
Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR


 Regióny
 Regióny


 Mobilná verzia
 Mobilná verzia 
  
 
