Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

08. októbra 2019

V Košiciach horel jeden z najstarších autobusov MHDPožiar autobusu Dopravného podniku mesta Košice (DPMK) na križovatke Watsonova - Boženy Nemcovej, pri zastávke Botanická záhrada v Košiciach 8. októbra 2019.Zdieľať
Požiar autobusu Dopravného podniku mesta Košice (DPMK) na križovatke Watsonova - Boženy Nemcovej, pri zastávke Botanická záhrada v Košiciach 8. októbra 2019. Foto: TASR - František Iván
Košice 8. októbra (TASR) - Pri požiari autobusu mestskej hromadnej dopravy aktuálne zasahujú hasiči na ulici Boženy Němcovej v Košiciach. Splodinami horenia sa nadýchali dve osoby. Pre TASR to povedal operačný dôstojník Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (KR HaZZ) v Košiciach.


„Cestujúci sa vo vozidle nenachádzajú, momentálne prebiehajú lokalizačné práce. Čo sa týka škody, k miestu zásahu bol povolaný zisťovateľ príčin požiaru, ktorý bude spolupracovať s políciou,“ dodal.

Podľa vyjadrenia Dopravného podniku mesta Košice (DPMK) by cestujúci mali byť v poriadku, bez zranení. Splodín sa nadýchali vodiči. Ako ďalej uviedol, išlo o jeden z najstarších autobusov, konkrétne linku č. 55. Snaha uhasiť plamene hasiacimi prístrojmi bola podľa DPMK zbytočná a autobus je úplne zničený.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Afganské úrady potvrdili smrť veliteľa odnože al-Káidy
<< predchádzajúci článok
STREĽBA V BRATISLAVE: Šialenec riešil susedské spory usmrtením psa

V Košiciach horel jeden z najstarších autobusov MHD - diskusné fórum čitateľov