Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

02. mája 2006

V Malajzii sa vydala 104- ročná žena za 33-ročného mužaTridsaťtriročný muž zo severnej Malajzie sa rozhodol oženiť so 104-ročnou ženou, ktorá sa tak vydávala už 21. krát. S odvolaním na malajzijský bulvárny plátok Harian Metro to v utorok uviedol ...Zdieľať

KUALA LUMPUR 2. mája (WN/SITA/AP) - Tridsaťtriročný muž zo severnej Malajzie sa rozhodol oženiť so 104-ročnou ženou, ktorá sa tak vydávala už 21. krát. S odvolaním na malajzijský bulvárny plátok Harian Metro to v utorok uviedol magazín The Star. Bývalý vojak Muhamad Noor Che Musa sa rozhodol oženiť s bezdetnou a osamelou starenkou Wook Kundorovou potom, ako ich vzájomné porozumenie a priateľstvo prerástlo do lásky.

"Nejdem po jej peniazoch, keďže je chudobná," vysvetľoval Muhamad prvý sobáš svojho života. "Pokiaľ som nestretol Wook, nikdy som nezostal dlho na jednom mieste," tvrdí. Novej manželke chce pomôcť naučiť sa písať latinkou, zatiaľ čo ona mu doplnila vedomosti v oblasti moslimského náboženstva. Správa neuvádza, koľkí z predošlých manželov Wook sú ešte nažive.

Malajzijskí moslimovia môžu mať naraz štyri manželky, prípady viackrát vydatých žien sú však zriedkavé.

FOTO:SITA/AP


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Berlusconi odovzdal prezidentovi demisiu
<< predchádzajúci článok
Dzurinda so Chiracom v Paríži o témach budúceho summitu EÚ

V Malajzii sa vydala 104- ročná žena za 33-ročného muža - diskusné fórum čitateľov