Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

16. marca 2020

V Martine na úrade vybavíte iba pohreb, mesto nariadilo aj ochranu tváre v MHDNa základe rozhodnutia Krízového štábu mesta Martin vedenie mesta pristúpilo k uzatvoreniu všetkých pracovísk mestského úradu. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa mesta Zuzana Kalmanová. Mesto ...Zdieľať
img_4876 676x477 16.3.2020 (Webnoviny.sk) - Na základe rozhodnutia Krízového štábu mesta Martin vedenie mesta pristúpilo k uzatvoreniu všetkých pracovísk mestského úradu. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa mesta Zuzana Kalmanová. Mesto zároveň nariadilo vstup do prostriedkov mestskej hromadnej dopravy (MHD) výhradne s ochranou tváre.


K uzatvoreniu pracovísk mestského úradu pristúpili v Martine na základe sprísnených opatrení Ústredného krízového štábu.

Viac o téme: Koronavírus


"Nie je možné realizovať sobáše, ani vydávať rodné listy, povolené bude len vybavovanie pohrebov. Mesto zároveň žiada, aby sa na pohrebných obradoch zúčastnili výhradne najbližší rodinní príslušníci. V prípade nevyhnutných otázok môžu obyvatelia mesta kontaktovať matričný úrad, prípadne klientske centrum telefonicky," uviedla Kalmanová.

Nástup do autobusov MHD je podľa slov hovorkyne nariadený výhradne s ochrannými prostriedkami na tvár. "Do autobusov nebude možné vstúpiť bez rúška, šatky, šálu alebo inej vhodnej alternatívy. Okrem toho žiadame o dôsledné dodržiavanie nariadení a opatrení vydaných v posledných dňoch a taktiež o dodržiavanie hygienických pravidiel," dodala Kalmanová.


Zdroj: Webnoviny.sk - V Martine na úrade vybavíte iba pohreb, mesto nariadilo aj ochranu tváre v MHD © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Kočnera obvinili v kauze Technopol, o ktorej písal aj zavraždený novinár Kuciak
<< predchádzajúci článok
Opitý šofér narazil do oplotenia rodinného domu, nafúkal takmer 2,6 promile (foto)

V Martine na úrade vybavíte iba pohreb, mesto nariadilo aj ochranu tváre v MHD - diskusné fórum čitateľov