Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

07. januára 2012

V Michalovskom okrese prepadli mladíka i 61-ročnú ženuDoposiaľ neznámi páchateľ v piatok okolo pol piatej na Jaroslawskej ulici v Michalovciach lúpežne prepadol 18-ročného Juraja z okresu Michalovce. Ako uviedol hovorca košickej krajskej ...Zdieľať
policia MICHALOVCE 7. januára (WEBNOVINY) – Doposiaľ neznámi páchateľ v piatok okolo pol piatej na Jaroslawskej ulici v Michalovciach lúpežne prepadol 18-ročného Juraja z okresu Michalovce.


Ako uviedol hovorca košickej krajskej polície Alexander Szabó, keď išiel Juraj po chodníku od Drevenej dediny na Námestie osloboditeľov pristúpili k nemu dvaja neznámi muži v čiernej vetrovke s kapucňami na hlave.

Jeden z nich mu priložil nožík ku krku a povedal mu nech mu dá peniaze, lebo ho zabije. Juraj vytiahol zo zadného vrecka nohavíc peňaženku a keď ju držal otvorenú v ruke, páchateľ mu ju vytrhol a vybral z nej dve bankovky v hodnote 20 eur.

Peňaženku hodil na zem a prudko ho zozadu sotil. Juraj spadol na chrbát a obaja muži z miesta ušli. Takto mu spôsobili škodu 40 , pričom k jeho zraneniu nedošlo. Vyšetrovateľ začal vo veci trestné stíhanie pre zločin lúpeže a po mužoch polícia pátra.

Nezistený páchateľ v piatok okolo dvanástej hodiny v byte na ulici P.O. Hviezdoslava vo Veľkých Kapušanoch, okres Michalovce, lúpežne prepadol 61-ročnú Annu. Počas návštevy, keď sedela v obývačke na gauči, stočil jej pravú ruku.

Anna sa následne prevalila na gauč, kde jej páchateľ z vrecka vetrovky vybral 170  a z bytu ušiel. K jej zraneniu nedošlo. Zo spáchania uvedeného skutku je podozrivá 27-ročná Agnesa z V. Kapušian. Michalovský vyšetrovateľ začal vo veci trestné stíhanie pre zločin lúpeže.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Mesto Martin je príkladom pre Rakúšanom
<< predchádzajúci článok
Požiar balóna na Novom Zélande si vyžiadal 11 obetí

V Michalovskom okrese prepadli mladíka i 61-ročnú ženu - diskusné fórum čitateľov