Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

27. júla 2010

V Nacinej Vsi skončili robotníci pod ruinami školyV obci Nacina Ves v okrese Michalovce sa dnes popoludní zrútila časť rekonštruovaného objektu základnej školy. Ako pre agentúru SITA uviedol dôstojník operačného strediska ...Zdieľať
nacinaves Foto: maps.google.com NACINA VES/MICHALOVCE 27. júla (SITA) - V obci Nacina Ves v okrese Michalovce sa dnes popoludní zrútila časť rekonštruovaného objektu základnej školy. Ako pre agentúru SITA uviedol dôstojník operačného strediska hasičov v Michalovciach, k udalosti došlo medzi jednou a druhou hodinou popoludní. Podľa jeho vyjadrenia spadol krov strechy školy a následne aj tri podlažia. Podľa jeho vyjadrenia pod ruinami uviazli traja robotníci. Dvoch z nich sa podarilo hasičom vyslobodiť. Ako povedal operačný dôstojníkov hasičov, sú zranení, ale nažive. O treťom hasiči zatiaľ nemajú informácie.


Na mieste nešťastia zasahujú hasičské jednotky z Košíc, Michaloviec, Strážskeho a záchranná brigáda z Humenného. Záchranné práce komplikuje fakt, že v mieste nešťastia uniká plyn.

SITA

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Platby za poistencov štátu nebudú 5 %
<< predchádzajúci článok
Šéf spoločnosti BP odstúpil

V Nacinej Vsi skončili robotníci pod ruinami školy - diskusné fórum čitateľov