07. júla 2007

V prípravnom zápase remíza Artmedie v Prahe so Spartou

Futbalisti aktuálneho slovenského vicemajstra FC Artmedia Petržalka remizovali v sobotňajšom prípravnom stretnutí v Prahe s českým majstrovským tímom AC Sparta Praha 2:2 (2:0). Zverenci trénera Vladimíra ...

PRAHA 7. júla (WEBNOVINY) - Futbalisti aktuálneho slovenského vicemajstra FC Artmedia Petržalka remizovali v sobotňajšom prípravnom stretnutí v Prahe s českým majstrovským tímom AC Sparta Praha 2:2 (2:0). Zverenci trénera Vladimíra Weissa mali v prvom polčase herne navrch a po góloch Obžeru a Halenára viedli už v 20. minúte 2:0. Po zmene strán však mužstvo z Letnej zvýšilo obrátky a aj zásluhou slovenského reprezentanta Radoslava Zabavníka vyrovnalo na konečných 2:2. V drese "rudých" zasiahli do hry i dvaja slovenskí futbalisti - prvý polčas odohral Karol Kisel, v druhom sa zasa predstavil spomenutý Radoslav Zabavník.