Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

11. januára 2018

V súvislosti s krádežou notebooku pátra po totožnosti dvoch ľudíBratislavskí policajti vyšetrujú prípad krádeže notebooku v jednom z obchodných centier na ulici Cesta na Senec v mestskej časti Ružinov.Zdieľať
Bratislavskí policajti vyšetrujú prípad krádeže notebooku v jednom z obchodných centier na ulici Cesta na Senec v mestskej časti Ružinov. Foto: TASR - KR PZ v Bratislave
Bratislava 11. januára (TASR) – Bratislavskí policajti vyšetrujú prípad krádeže notebooku v jednom z obchodných centier na ulici Cesta na Senec v mestskej časti Ružinov. V tejto súvislosti pátrajú po totožnosti dvoch osôb. TASR informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Veronika Slamková.


"Doposiaľ neznámy páchateľ dňa 2.1.2018 v čase medzi 14.08 a 14.45 h v stánku jednej z prevádzok obchodného centra odcudzil z pravých dverí skrinky bez použitia násilia notebook s príslušenstvom, ktorý bol uložený v tmavozelenej taške, čím spôsobil poškodenej spoločnosti škodu 1500 eur. Po neznámom páchateľovi policajti v súčasnosti intenzívne pátrajú," povedala Slamková.

Policajti sa v súvislosti s objasňovaním tohto trestného činu obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení dvoch osôb.

"Akékoľvek informácie možno oznámiť na bezplatné číslo polície 158, prípadne na číslo 09610 32 886 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení," dodala Slamková.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Izraelská vláda vraj povolila výstavbu vyše 1100 bytov v Predjordánsku
<< predchádzajúci článok
Slovenská telovýchovná jednota Sokol v Skalici oslávi storočnicu

V súvislosti s krádežou notebooku pátra po totožnosti dvoch ľudí - diskusné fórum čitateľov