Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. decembra 2006

Väzobne stíhaný policajt sa v cele obesilV Ústave na výkon väzby v Bratislave našli v pondelok obeseného muža. Išlo o 37-ročného policajta z Trenčianskeho kraja Vladimíra P., ktorý bol stíhaný za násilnú trestnú činnosť. ...Zdieľať

BRATISLAVA 27. decembra (WEBNOVINY) - V Ústave na výkon väzby v Bratislave našli v pondelok obeseného muža. Išlo o 37-ročného policajta z Trenčianskeho kraja Vladimíra P., ktorý bol stíhaný za násilnú trestnú činnosť. Agentúru SITA o tom informovala bratislavská policajná hovorkyňa Alena Toševová. Podľa predbežných výsledkov pitvy sa obesil sám, cudzie zavinenie sa nezistilo. Našiel sa aj list na rozlúčku. Polícia ďalšie okolnosti jeho smrti vyšetruje.

Alena Koišová z ministerstva vnútra informovala, že Vladimír P. bol obvinený zo zločinov obmedzovania osobnej slobody, vydierania a zneužívania právomoci verejného činiteľa. Vladimír P. tiež pri dopravnej nehode usmrtil dvojicu dôchodcov. Trestné stíhanie voči nemu bude zastavené ale vyšetrovanie vo veci bude pokračovať, dodala.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Anonymné vklady prejdú na účty Ministerstva financií SR
<< predchádzajúci článok
Povodne v Indonézii si vyžiadali vyše stovky životov