14. júna 2015

Futbalisti Argentíny nevstúpili úspešne do juhoamerického šampionátu Copa ...

paraguaj Futbalisti Argentíny stratili dvojgólové vedenie a nakoniec remizovali na šampionáte Copa América s Paraguajom 2:2.

LA SERENA 14. júna (WEBNOVINY) - Futbalisti Argentíny nevstúpili úspešne do juhoamerického šampionátu Copa América v Čile. V sobotu neudržali prvopolčasové vedenie 2:0 a remizovali v La Serene s Paraguajom 2:2. V druhom súboji B-skupiny zdolal Uruguaj tím Jamajky 1:0.

Odporúčame:

V prvom polčase Argentínčania dominovali a ich hviezdny útok sa postaral o dva góly. Najskôr v 29. min potrestal chybnú rozohrávku Miguela Samudia Sergio Agüero. Potom rovnaký paraguajský obranca fauloval v šestnástke Ángela di Maríu a Lionel Messi premenil nariadený pokutový kop, bol to jeho 46. presný zásah v 98. reprezentačnom zápase.

Paraguaj vsadil v druhom dejstve na ofenzívu a po hodine hry parádne zakončil Nelson Valdez. Argentína si následne vytvorila viaceré šance na skórovanie, ale napokon udrel v poslednej minúte jej súper. Sergia Romera zmrazil na bránkovej čiare po spätnej prihrávke od Paula Da Silvu argentínsky rodák s paraguajským pasom Lucas Barrios. Argentína sa v utorok stretne s obhajcami prvenstva na Copa América z Uruguaja.