02. mája 2015

Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v sobotňajšom stretnutí 35. kola ...

lionel messi FC Barcelona má v tabuľke Primera División päťbodový náskok pred Realom Madrid, ktorý však od 20:00 bojuje o body na pôde FC Sevilla.MADRID 2. mája (WEBNOVINY) - Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v sobotňajšom stretnutí 35. kola najvyššej španielskej súťaže Primera División na pôde Córdoby jednoznačne 8:0.

Ostatné výsledky 35. kola Primera División:

Hostia otvorili gólový účet zápasu v závere prvého polčasu presnými zásahmi Ivana Rakitiča zo 42. minúty a Luisa Suáreza z nadstaveného času. Po zmene strán sa postupne presadili v 46. minúte Lionel Messi v 53. minúte pridal druhý gól Suárez, v 65. minúte hlavou zvýšil na 5:0 Gerard Piqué.

Demontáž súpera zavŕšili Katalánci v poslednej desaťminútovke duelu, keď najprv v 80. minúte skóroval Messi, v 85. min premenil pokutový kop Neymar a v 88. minúte dokonal hetrik Suárez. FCB má na čele opäť náskok päť bodov pred Realom Madrid, ale "biely balet" má ešte len pred sebou sobotňajší duel na trávniku FC Sevilla (20.00 h).

Výsledok sobotňajšieho stretnutia 35. kola Primera División:

Córdoba - FC Barcelona 0:8 (0:2)
Góly: 45.+, 53. a 88. L. Suárez, 46. a 80. Messi, 42. Rakitič, 65. Piqué, 85. Neymar (z pok. kopu)