04. februára 2017

Futbalisti Bayernu Mníchov remizovali v sobotňajšom stretnutí 19. kola bundesligy v Allianz Arene so Schalke 04 ...

bayern mnichov Peter Pekarík odohral za Herthu Berlín celý zápas a jeho tím triumfoval nad Ingolstadtom.BERLÍN 4. januára (WebNoviny.sk) - Futbalisti Bayernu Mníchov remizovali v sobotňajšom stretnutí 19. kola bundesligy v Allianz Arene so Schalke 04 Gelsenkirchen 1:1. Skóre otvoril už v 9. min poľský kanonier Bavorov Robert Lewandowski, vyrovnávajúci a zároveň posledný gól duelu strelil o štyri minúty neskôr skúsený brazílsky obranca Naldo.

Hertha Berlín so slovenským reprezentantom Petrom Pekaríkom v základnej zostave triumfovala nad Ingolstadtom tesne 1:0. O víťazovi zápasu rozhodol už v úvodnej minúte Japonec Genki Haraguči. Pekarík odohral celý duel.

Výsledky sobotňajších stretnutí 19. kola najvyššej nemeckej futbalovej súťaže I. bundesligy:

Bayern Mníchov - Schalke 04 Gelsenkirchen 1:1 (1:1)
Góly: 9. Lewandowski - 13. Naldo

Hertha Berlín - Ingolstadt 1:0 (1:0)
Gól: 1. Haraguči
Peter Pekarík odohral celý duel, Ondrej Duda (obaja Hertha) nefiguruje v zápise o stretnutí.

Hoffenheim - Mainz 4:0 (1:0)
Góly: 86. a 90.+ Szalai, 5. Uth, 81. Terrazzino

Kolín nad Rýnom - Wolfsburg 1:0 (0:0)
Gól: 81. Modeste (z pok. kopu)

Mönchengladbach - Freiburg 3:0 (0:0)
Góly: 73. Stindl, 78. Raffael, 90.+ Hermann
László Bénes (Mönchengladbach) sedel na lavičke náhradníkov. Karim Guédé (Freiburg) nefiguruje v zápise o stretnutí.