28. novembra 2012

Slovenský futbalový reprezentant Filip Hološko prispel jedným gólom k víťazstvu Besiktasu Istanbul nad Anakaragücü (3:2) v stredajšom stretnutí 4. kola I. fázy Tureckého pohára, vďaka ktorému sa ...

holosko ISTANBUL 28. novembra (WEBNOVINY) - Slovenský futbalový reprezentant Filip Hološko prispel jedným gólom k víťazstvu Besiktasu Istanbul nad Anakaragücü (3:2) v stredajšom stretnutí 4. kola I. fázy Tureckého pohára, vďaka ktorému sa "Čierni orli" prebojovali medzi 32 najlepších tímov.

Dvadsaťosemročný piešťanský rodák otvoril skóre v 21. minúte súboja. Besiktas napriek tomu po I. polčase zaostával za súperom 1:2, ale po zmene strán potvrdil úlohu favorita a zvíťazil.

Hološkovi to momentálne strelecky sype, dvoma gólmi položil základ k piatkovému ligovému úspechu Besiktasu nad tímom Akhisar Belediye 3:1. V Süper Lig 2012/2013 má na konte šesť presných zásahov.

Besiktas 3-2 Ankaragucu by goalsarena2012