17. januára 2017

Futbalisti AC Miláno si odniesli z trávnika FC Turín bod za remízu 2:2 v pondelkovom zápase 20. kola talianskej ...

ac milano AC Miláno je v tabuľke Serie A na piatom mieste s osembodovou stratou na vedúci Juventus.RÍM 17. januára (WebNoviny.sk) - Futbalisti AC Miláno si odniesli z trávnika FC Turín bod za remízu 2:2 v pondelkovom zápase 20. kola talianskej Serie A. V zápase rozdielnych polčasov viedi domáci po góloch Andreu Belottiho a Marca Benassiho už v 26. min 2:0.

Po zmene strán rovnako v rozpätí piatich minút hostia vyrovnali gólmi Andreu Bertolacciho a Carlosa Baccu z pokutového kopu. Slovenský reprezentant Juraj Kucka (AC Miláno) sa na trávniku objavil v 74. min, keď vystriedal Andreu Bertolacciho.

Výsledok pondelňajšieho stretnutia 20. kola Serie A:

FC Turín - AC Miláno 2:2 (2:0)
Góly: 21. Belotti, 26. Benassi - 55. Bertolacci, 60. Bacca (z pokut. kopu), ČK: 89. Romagnoli (AC Miláno)