Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

28. februára 2013

Video: Osemročné dievčatko za volantom upaľuje stovkouMatka z Ruska nakrútila iba osemročnú dcéru, ako za volantom auta neďaleko Petrohradu upaľuje rýchlosťou 100 kilometrov za hodinu. Svoje nezodpovedné správanie korunovala tým, že ...Zdieľať
dieta za volantom BRATISLAVA 28. februára  - Matka z Ruska nakrútila iba osemročnú dcéru, ako za volantom auta neďaleko Petrohradu upaľuje rýchlosťou 100 kilometrov za hodinu.


Svoje nezodpovedné správanie korunovala tým, že video umiestnila na YouTube, kde má od 25. februára už viac ako 600-tisíc pozretí.

Video odvysielali aj v televízii. Polícia z Petrohradu už preto začala vyšetrovanie. Za to, že svojej neplnoletej dcére rodičia dovolili šoférovať, im hrozí pokuta 2 500 rubľov (v prepočte zhruba 63 eur).

Elena Mikulčik svoju dcéru Karinu nakrúcala zo zadného sedadla strieborného Audi A6, pričom vedľa nej bol jej otec Dmitrij. Ten ju vo videu nabáda, aby sa nebála, pridala a šla aspoň stovkou.

"Ak ma Nasťa uvidí ako šoférujem auto, hneď odpadne," povedala usmievajúca sa Karina odkazujúc asi na svoju kamarátku.
V závere vyše päťminútového videa zastaví na okraji cesty niekde na dedine a prenechá šoférovanie otcovi. Zaujímavosťou je fakt, že dievčatko pri svojej jazde ani nemalo zapnutý bezpečnostný pás. V Rusku príde pri dopravných nehodách o život každoročne takmer 30-tisíc ľudí. Informácie pochádzajú z webovej stránky metro.us.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Americkí hackeri útočia na stránky činskej armády
<< predchádzajúci článok
Tínedžer vo Fínsku dostal za náhodnú streľbu doživotie