Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Auto moto

28. mája 2018

Video: Otvorený prírastok do rodiny AMG GTDokáže zrýchliť z nuly na 100 km / h za 3,8 sekundy, pričom jeho dávka adrenalínu kulminuje pri jeho maximálnej rýchlosti 308 km / h.Zdieľať
ercedes-AMG GT S Roadster

Novinka, v podobe vozidla Mercedes-AMG GT S Roadster s kombinovanou spotrebou paliva 11,5 l / 100 km a kombinovanými emisiami CO2 262 g / km je prvým open-air modelom, vďaka ktorému má skupina AMG GT už tucet členov: štyri dvojdverové kupé, tri Roadster modely, dva zákaznícke športové pretekárske vozy a tri štvordverové kupé.

Základom vysokej jazdnej výkonnosti a dynamickosti nového AMG GT S Roadsteru je kombinácia ľahkého hliníkového priestorového rámu, štvorlitrového vidlicového osemvalca biturbo s výkonom 522 koní a krútiacim momentom 670 Nm., sedemstupňovej prevodovky AMG SPEEDSHIFT DCT 7G s dvojitou spojkou, uzamykacieho diferenciálu zadnej nápravy a športového odpruženia s hliníkovými nápravami s dvojitými ramenami.

Agilnosť zvyšuje aj riadenie zadnej nápravy AMG, ktoré si možno objednať spolu s balíkom AMG DYNAMIC PLUS, čo v konečnom dôsledku robí AMG GT S Roadster ešte rýchlejšie, s ešte vyššou manipulačnou stabilitou.
Otvorené GT-čko dokáže zrýchliť z nuly na 100 km / h za 3,8 sekundy, pričom jeho dávka adrenalínu kulminuje pri jeho maximálnej rýchlosti 308 km / h. Aj vďaka tomu poskytuje ideálnu kombináciu vysokej jazdnej dynamiky s emocionálnym zážitkom - pod „holým“ nebom.

Pre záujemcov bude k dispozícii tento „otvorený dravec“ od júla 2018.

 


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Royal Moscow Ballet pricestuje do Bratislavy aj tento rok
<< predchádzajúci článok
Phishing na sociálnych sieťach je formou počítačovej kriminality

Video: Otvorený prírastok do rodiny AMG GT - diskusné fórum čitateľov