22. februára 2015

Futbalisti San Sebastiánu zvíťazili v divokom ...

sevilla a benfica sa stretli vo finale europskej ligy uefa Domáci futbalisti prehrávali v La Lige so Sevillou ešte desať minút pred koncom zápasu. Hostia prehrali tretíkrát z posledných štyroch zápasov.MADRID 22. februára (WEBNOVINY) - Futbalisti San Sebastiánu zvíťazili v divokom nedeľňajšom stretnutí 24. kola španielskej Primera División doma nad FC Sevilla tesne 4:3.

Odporúčame:

Duel bol napínavý až do úplného záveru, domáci hráči ešte desať minút pred koncom zaostávali 2:3, no v 82. min si dal vlastenca Arribas a v poslednej minúte rozhodol o víťazstve svojím druhým gólom v stretnutí Xabi Prieto. Predtým v 48. min z penalty zvýšil na 2:1. Pre Sevillčanov to bola tretia prehra zo ostatných štyroch ligových zápasov.

Výsledok úvodného nedeľňajšieho stretnutia 24. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže Primera División:

Real Sociedad San Sebastián - FC Sevilla 4:3 (1:1)
Góly: 48. a 90. Xabi Prieto (prvý z pok. kopu), 16. Agirretxe, 82. Arribas (vlastný) - 43. Kolodziejczak, 67. Bacca, 78. Gameiro (z pok. kopu)