Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

19. októbra 2019

Video: Speváčka Lady Gaga spadla spolu s fanúšikom z pódia počas koncertu v Las Vegas


Tagy: koncert

Americká speváčka Lady Gaga spadla z pódia, keď počas svojho posledného koncertu v Las Vegas tancovala s fanúšikom. Speváčka pozvala fanúšika na pódium, keď ju však zdvihol, stratil rovnováhu a obaja ...Zdieľať
aptopix_61st_annual_grammy_awards_ _show_89914 86ec4246516142b1b97b9fcfbca1b6bc 676x456 19.10.2019 (Webnoviny.sk) - Americká speváčka Lady Gaga spadla z pódia, keď počas svojho posledného koncertu v Las Vegas tancovala s fanúšikom. Speváčka pozvala fanúšika na pódium, keď ju však zdvihol, stratil rovnováhu a obaja spadli medzi obecenstvo.


O malú chvíľu už bola Lady Gaga s nešťastníkom späť a povedala mu: „Musíš mi sľúbiť, že pre to nebudeš smutný, ano?“ „Sľubujem,“ odpovedal jej priaznivec, ktorého meno bolo Jack.

Viacerí účastníci koncertu zverejnili ich pád na sociálnych sieťach. Lady Gaga všetkých uistila, že neutrpela žiadne zranenia.Lady Gaga


vlastným menom Stefani Joanne Angelina Germanotta, sa preslávila skladbami Just Dance a Poker Face z debutového albumu The Fame (2008). Po ňom nasledovali štúdiovky Born This Way (2011), Artpop (2013), Cheek To Cheek (2014), ktorú nahrala so spevákom Tonym Bennettom, a Joanne (2016). Zahrala si vo filmoch ako Machete zabíja (2013), Sin City: Ženská, pre ktorú by som vraždil (2014) či v piatej a šiestej sérii antológie American Horror Story (2011) s podtitulmi Hotel a Roanoke, pričom za výkon v sérii Hotel získala Zlatý glóbus.

Magazín Forbes ju označil za najvplyvnejšiu celebritu roka 2011 a viackrát ju zaradil medzi najvplyvnejšie ženy sveta. Na konte má deväť cien Grammy a tiež nomináciu na Oscara za pieseň Til It Happens To You z dokumentu The Hunting Ground (2015).

Vďaka piesni Shallow zo snímky Zrodila se hviezda (2018) získala Zlatý glóbus aj Oscara, pričom o cenu americkej Akadémie filmových umení a vied sa uchádzala aj ako herečka v hlavnej úlohe tohto filmu.
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Speváčka Lady Gaga spadla spolu s fanúšikom z pódia počas koncertu v Las Vegas © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

Tagy: koncert
   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pred 165 rokmi sa narodil prekliaty básnik Arthur Rimbaud
<< predchádzajúci článok
M. Haluš: Recyklácia batérií elektromobilov nie je doriešená

Video: Speváčka Lady Gaga spadla spolu s fanúšikom z pódia počas koncertu v Las Vegas - diskusné fórum čitateľov